Kuidas saame sulle abiks olla?

Meil on laiapõhjaline kogemus erinevates valdkondades. Leiame kiirelt ja paindlikult lahendused, mis just sinu ettevõtte vajadustega kõige paremini sobituvad.

Täida palun allolev vorm ja kirjelda lühidalt, millise raamatupidamisliku toiminguga abi vajad.

Sõnumit saates nõustud meie küpsiste ja privaatsustingimustega.

Kirjuta

info@aaroni.ee

Helista

+372 5300 0495

Leia meid

Paju 2, Tartu 50603

Meeskond

meeskond aaroni raamatupidamisteenused

ANNIKA LATTIK

Tegevjuht ja pearaamatupidaja

Annika on lõpetanud Eesti Maaülikooli magistriõppe majandusarvestuse ja finantsjuhtimise eriala ning omab erialast töökogemust alates 2006. aastast.

MAARJA KARU

Büroojuht ja raamatupidaja

Maarja on lõpetanud bakalaureuseõppes Tartu Ülikoolis majandusteaduse erialal ja omab erialast töökogemust kogemust alates 2019.

PILLE WAKEFIELD

Juhiabi

Avalikku haldust õppinud Pille töötas viimased 20 aastat Ameerika Ühendriikides, Texases, kus assisteeris erinevaid meeskondi nii advokaadibüroos kui suures rahvusvahelises müügiettevõttes.

meeskond aaroni raamatupidamisteenused

KERTU KAASIK

Raamatupidaja

Kertul on omandatud raamatupidaja tase 5. kutsetunnistus Tartu Kutsehariduskeskuses.

HELERI LAUR

Raamatupidaja

Heleri on lõpetanud Eesti Maaülikooli bakalaruse õppe Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimise eriala ning jätkab õpinguid magistrantuuris majandusarvestuse ja finantsjuhtimise erialal.

Soovid tulla praktikale?

Palun saada oma sooviavaldus ja CV e-posti aadressile info@aaroni.ee koos lisainformatsiooniga: praktika periood, täpne alguse kuupäev, tundide maht päevas ja praktikale seatud eesmärgid.